فروش موزاییک

فروش موزاییک

فروش موزاییک پرسی

فروش موزاییک

فروش موزاییک پلیرمری

فروش موزاییک واش بتن

فروش موزاییک

فروش موزاییک سیمانی

فروش موزاییک

فروش موزاییک لاشه

فروش موزاییک

فروش موزاییک ویبره

فروش موزاییک

فروش موزاییک حیاطی

فروش موزاییک

فروش موزاییک سنگ
درشت

فروش موزاییک

فروش موزاییک گرانیتی

فروش موزاییک

فروش موزاییک در تهران
یکی از خدمات ما، در مجموعه تک تهران فروش موزاییک است.
موزاییک تک تهران تا به امروز پروژه‌های بسیاری را به بهترین نحو به اتمام رسانده است.
جهت نصب و اجرای موزاییک باید به رعایت نکاتی توجه نمود:
– موزاییک باید دارای فشار مقاومتی و کششی بالا باشد.
– کم‌ترین نفوذ آب و کم‌ترین فرسایش را داشته باشد.
– به هنکام نصب از چسبندگی مصالح در امان باشد.

فروش موزاییک

موزاییک

بعد از بررسی و رعایت موارد ذکر شده، یکی از مهم‌ترین پارامترها، انتخاب سایز متناسب با محیط است.
این نکته را باید در نظر داشت، برای نصب موزاییک‌های با سایز کوچک به زمان بیشتری نیاز است.
مسئله و نکته دیگری که حائز اهمیت است، توجه به قابل شست و شو بودن موزاییک است به خصوص موزاییک‎هایی که در محل‌های پر رفت و آمد نصب شده اند.
به طور مثال اگر لا به لای موزاییک را گل بگیرد، باید بتوان آن را با فشار بالای آب تمیز کرد.
موزاییک‌های کم شیار بهترین گزینه برای مکان‌های پر رفت و آمد است.

نصب موزاییک

نصب موزاییک

موزاییک

بعد از انتخاب و خرید موزاییک از یک فروشگاه فروش موزاییک ، نوبت به مرحله نصب موزاییک می‌رسد.
جهت نصب موزاییک، قبل از هر چیز باید اندازه موزاییک استاندارد شود و موزاییک، برش داده شود.اصولا برش موزاییک به دو شیوه کلی صورت می‌گیرد، که در ادامه درباره آن توضیح خواهیم داد.
– روش دستی
– روش استفاده از دستگاه برش
در روش دستی، ابتدا باید موزاییک خط کشی شود و بعد از آن به وسیله تیشه کمی گود شود، سپس تقسیم شود.
اما به طور کلی پیشنهاد ما، استفاده از روش دوم است
زیرا در روش دستی امکان شکسته شدن و خورد شدن موزاییک هست.
و در نهایت به مراحل نصب موزاییک می‌پردازیم

مراحل نصب موزاییک

– زیر سازی موزاییک:
تفاوتی ندارد، در چه مکانی قصد نصب موزاییک را دارید
( خشک، نیمه خسک، مرطوب، نیمه مرطوب )
باید زیر سازی موزاییک به نحوی باشد که موزاییک‌ها به صورت کج و پستی بلندی نصب نشده باشند.
– ملات کاری:
در نصب موزاییک، ملات یکی از مهم‌ترین مراحل است
که برای موزاییک بهتر است از ملات سیمان و ماسه استفاده شود، در صورت در دسترس نبودن این ملات می‌توان از ملات باتارد، ملات ماسه نرم و خاک سنگ، چسب موزاییک استفاده نمود.
– دوغاب ریزی:
بعد از ساخت ملات، نوبت به مرحله ساخت دوغاب می‌رسد، دوغاب همان ترکیب ماسه و سیمان است که بر روی موزاییک ریخته می‌شود و بعد از آن باید بر روی آن خاک سنگ ریخته شود، تا هیچ راهی برای نفوذ آب به درون درزها باقی نماند.
در آخرین مرحله باید با یک دستمال تمیز، دوغاب‌ها از روی موزاییک‌ها برداشته شوند.

موزاییک

موزاییک

جهت اطلاع از خدمات ما : فروش موزاییک پرسی، موزاییک ویبره، موزاییک پلیمری
با کارسنایان ما در موزاییک تک تهران در ارتباط باشید.

فروش موزاییک پلیمری

موزاییک پلیمری اساساً یکی از انواع سنگ مصنوعی است که با تغییر ساختار مولکولی سیمان و انجام فرآیند پلیمریزاسیون و ایجاد شبکه ای زنجیره ای قوی و مقاوم در سیمان ایجاد شده است.
این فرآیند باعث متبلور شدن سیمان و ایجاد شبکه کریستالی در آن می شود و در پایان ، موزاییک حاصل تقریباً دو برابر بتن استحکام می یابد.
در این حالت این نوع موزاییک از نظر مقاومت و دوام با تعداد زیادی سنگ طبیعی برابر است.

موزاییک پلیمری

این نوع موزاییک یا سنگ مصنوعی مخلوطی از بتن و پلیمر است که دارای ترکیبات رنگی بسیار جذابی است و شبیه سنگهای طبیعی است.
بعلاوه ، بعلت استحکام زیاد این نوع موزاییک در برابر شرایط نامساعد جوی مثلا 50 درجه زیر صفر به این معنی است که این محصول می تواند در مدت زمان کوتاهی جایگزین بسیاری دیگر از سنگهای مصنوعی یا طبیعی شود.

 • مواد تشکیل دهنده موزاییک پلیمری

مواد اصلی و مهم موزاییک پلیمری عبارتند از:
• شن و ماسه با دانه بندی و کیفیت خوب
• سیمان پرتلند معمولی
• آب
• ریزدانه بسیار کم
• رزینی که نوعی فوق روان کننده سنگ مصنوعی و پلی کربوکسیلات است
• رنگدانه های شیمیایی یا رنگدانه هایی که دارای رنگ های مختلفی هستند که شامل رنگ های: سیاه ، سفید ، قرمز ، قهوه ای ، زرد ، آبی و سبز هستند که علاوه بر استفاده در موزاییک ، در تولید رنگ های پلاستیکی و کاشی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
• و سایر مواد افزودنی مجاز

لازم به ذکر است که رنگهای به کار رفته در این موزاییک ها به صورت عمقی و از نوع معدنی بوده و در برابر نور و اشعه خورشید و تغییرات دمایی مقاوم هستند.

 • ساختار و ویژگی های موزاییک پلیمری

  موزاییک پلیمری کف پوش بسیار متراکمی است که می توان گفت در واقع نوعی بتن خود متراکم است که تراکم خود را از طریق فرآیند پلیمریزاسیون یا بسپارش (رزین سنگ مصنوعی و یا رزین پلیمری) و با لرزش روی میز ویبره از ماسه بدست می آورد و از سیمان ، ماسه ، سنگ دانه ، فوق روان کننده کربوکسیلات (رزین سمنت پلاس) و رنگدانه های شیمیایی و آب در ابعاد ، اندازه ها ، طرح ها و رنگ های مختلف ساخته می شوند. ترکیبات پلیمری و مواد افزودنی شیمیایی (فوق روان کننده کربوکسیلات) باعث چسبندگی بین همه اجزا می شود و به دنبال آن مقاومت مواد این محصول و رنگدانه های اکسید آهن مقاوم در برابر محیط قلیایی و اشعه UV را دارد و رنگ مورد نظر را به مصالح می دهد. یکی از ویژگی های مهم موزاییک های پلیمری مقاومت چشمگیر آنها در شرایط شدید سرما و سرما به دلیل جذب آب بسیار کم (کمتر از 3٪) و تراکم قابل توجه آنها است.

ظاهر موزاییک پلیمری

موزاییک پلیمری
1. رنگ: ما قبلاً گفتیم که از رنگدانه های شیمیایی در ترکیبات این محصول استفاده می شود و همین امر باعث تولید موزاییک در رنگهای مختلف شده است. طیف رنگی رنگدانه ها همانند: سیاه ، سفید ، قرمز ، زرد ، اکسید کروم (آبی و سبز) و قهوه ای است که علاوه بر استفاده در ساخت و تولید سنگ مصنوعی در صنایع رنگ ، پلاستیک و ساختمانی استفاده می شود.

2. طراحی: به دلیل تنوع زیاد در تولید طرح های قالب های پلیمری ، امکان ایجاد طرح های متنوعی در موزاییک های پلیمری وجود دارد.

نکته قابل توجه در مورد موزاییک های پلیمری کاربرد و موارد استفاده گسترده آنهاست .

 • مزایای موزاییک پلیمری

-بسیار مقاوم در برابر ضربه
– زیبایی و تنوع رنگ بالا
-وزن کم
– قیمت مناسب
-عدم نیاز به برش

از موزاییک های پلیمری می توان برای پیاده روها و پیاده روها ، حیاط خانه ها ، سقف ها ، روسازی باغ ها ، ویلا ها و موارد دیگر استفاده کرد.
همچنین به دلیل تنوع رنگ و طرح ، این موزاییک ها می توانند کاربردهای متفاوت و دیگری داشته باشند مانند: سنگ نمای ساختمان ، بادگیر ، سنگ مصنوعی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی ، نمای داخلی ساختمان ها ، سنگ های مصنوعی تزئینی ، نمای آجری و سنگی ، و غیره داشته باشید.

برای تولید این موزاییک ها در قالب های مختلف ساخته شده از سیلیکون و ABS ریخته می شوند. بدون شک موزاییک های پلیمری به دلیل نوع ماده ای که دارند ، می توانند انتخاب مناسبی برای مناطقی باشند که نزدیک به عوامل طبیعی مانند سرمای زیاد و بارندگی زیاد هستند.

 • ویژگی موزاییک پلیمری

برای مکان هایی که میزان تردد بیشتر از حد معمول است ، به دلیل عمر طولانی این محصول نیز می تواند انتخاب خوبی باشد زیرا در فضا دچار شکستگی و آسیب کمتری می شوند.
موزاییک پلیمری را می توان نوعی سنگ مصنوعی دانست که از ترکیبی از پلیمر و بتن بدست می آید که به دلیل وجود رنگدانه های شیمیایی در آن در رنگهای متنوعی تولید می شود.
تولید کنندگان همچنین می توانند این نوع موزاییک را در رنگ و طرح بسیار نزدیک به سنگ واقعی تولید کنند و این را می توان یکی از دلایل تشخیص موزاییک پلیمری از سایر موزاییک ها یا سنگ های مصنوعی دانست.

 • نحوه نصب موزاییک پلیمری

نصب موزاییک پلیمریبا یک چکش پلاستیکی روی موزاییک ها ضربه بزنید
با کمک چکش مخصوص ساخته شده از پلاستیک ، روی موزاییک هایی که به صورت ردیفی مرتب شده اند ضربه بزنید و دوغاب ریخته شده بین موزاییک ها کاملاً به زیر لایه آنها رفته و از طریق درزهای موزاییک قابل مشاهده است.
دوغاب هایی که از طریق درزهای موزاییکی دیده می شوند باید با کمک ابرو پارچه تمیز شوند.اگر هنگام چیدن موزاییک ها ، درزها کاملاً پوشیده نشده اند ، از مخلوط سیمان ، آب و دوغاب بسیار شل برای تهیه آن استفاده کنید و با استفاده از بطری نوشابه دوغاب را بین درز ها فشار دهید تا زمانی که مخلوط دیگر پایین نرود. پس از گذشت سی دقیقه روی موزاییک ها پودر خاک سنگ بپاشید و بعد از گذشت پنج دقیقه اطراف درز ها را با پارچه و گونی پاک کنید.
این را هم در نظر داشته باشید که پس از نصب موزاییک ها ، نباید تا 48 ساعت روی آنها راه بروید.
یکی از نکات مهم در موزاییک های پلیمری این است که برای افزایش سختی موزاییک ها می توانید از چسب مخصوص دوغاب که بین درزها می ریزند استفاده کنید.

فروش قالب موزاییک پلیمری

برای تولید موزاییک پلیمری ما به محصولی به نام قالب موزاییک پلیمری نیازمندیم. با این قالب ها میتوان انواع مختلفی از موزاییک را مخصوصا از جنس بتن تولید کرد. قالب های موزاییک اصولا مدل های مختلفی نیز دارد که در ادامه به توضیح کامل تر آن میپردازیم تا با این مقوله بیشتر آشنا شویم. همانطور که موزاییک ها باید در مقابل گرما و سرمای شدید مقاومت بالایی از خود نشان دهند.
قالب موزاییک نیز نیاز به قابلیت های مشابهی دارد، از جمله اینکه باید در مقابل حرارت بالا مقاومت کند.
فروش قالب موزاییکی پلیمریجالب است بدانید جدای از موادی که در داخل این قالب ها ریخته میشوند، استاندارد بودن این قالب ها نیز در به دست آوردن محصول نهایی تاثیر مستقیمی دارد، تا آنجایی که حتی تا 5 سال میتواند در عمر یک موزاییک با مواد یکسان تاثیر بسزایی بگذارد. همچنین قالب های مخصوص و متنوعی وجود دارد که هر کدام برای ساخت موزاییک مخصوصی استفاده میشود که در پایین میتوانید مشاهده کنید.
 مخصوص کفپوش پارک
 مخصوص کف حیاط
 مختص سنگفرش باغ، ویلا
 مخصوص کف معابر و …

 • فروش قالب موزاییک ۴۰ در ۴۰

یکی از اصلی ترین استاندارد های لازم برای ساخت یک قالب در این است که محصول باید به صورتی تولید شود که هنگام خارج کردن مواد از آن به هیچ عنوان مواد موزاییک به خود قالب چسبیده نشوند. هر چند بهترین مدل ها نیز بعد از مدت کوتاهی به اسید شویی نیاز پیدا می کنند اما یک قالب درست و استاندارد در حال عادی نباید به خود مواد جذب کند.
از مشکلاتی که ممکن است یک قالب غیر استاندارد ایجاد کند می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم.

 قاطی شدن رنگ موزاییک جدید با رنگ موزاییک قبلی در قالب
 به سختی جدا شدن مواد از قالب
 لب پریدگی موزاییک
 عدم فشردگی کافی محصول نهایی

اما این قالب ها همانطور که ذکر کردیم مدل های مختلفی دارند
اما به طور کلی در دو گروه اصلی قالب های سخت و قالب های نرم تقسیم می شوند و مدل دیگری نیز به نام HP موجود می باشد که در موارد خاص از آن استفاده می شود.

 • فروش قالب موزاییک پلیمری مدل نرم

این مدل غالب اکثرا برای ساخت موزاییک هایی که به عنوان دکور نما کار می شوند مورد استفاده قرار می گیرد. انواع قالب های مدل نرم عبارت هستند از مدل پلاستیکی، قالب پیویسی، انواع قالب های سیلیکونی، قالب پلی اورتان که معروف ترین این گروه محسوب می شوند.

 • فروش قالب موزاییک پلیمری مدل سخت

این محصول را بیشتر برای تولید موزاییک سخت مخصوص مکان هایی مثل کفپوش، حیاط، باغ و … مورد استفاده قرار می دهند.

 • فروش قالب موزاییک پلیمری مدلHP

بعد از دو گروهی که نام بردیم میتوانیم به نوع HP نیز اشاره داشته باشیم. این مدل نیز در موارد خاصی که به دلایل زیبایی شناختی و مد روز میخواهند موزاییک را به شکل خشن و مات بسازند استفاده میشود و بیشتر در رده ساخت موزاییک های تزیینی و دکوری به کار می‌رود.

فروش موزاییک پرسی

فروش موزاییک پرسی طرح آجرموزاییک پرسی یکی از پرکاربردترین مصالح برای فضاهای کف فرش امروزی است.
این محصول در کف حیاط ، پارکینگ و همچنین فرش سوله ها مورد استفاده قرار می گیرد.
موزاییک پرسی از مقاومت فشاری بالایی برخوردار است و می تواند با اطمینان در کف همه فضاها استفاده شود.
البته زیرسازی مناسب مهمترین عامل در طول عمر این موزاییک است. موزاییک پرسی قیمت بهتری نسبت به سنگ دارد.
و با طرح های مختلفی که اخیراً تولید شده است ، نیاز مهندسان را نیز برآورده کرده است.

 

 • فروش انواع موزاییک پرسی از لحاظ سنگ به کار رفته

موزاییک پرسی از سیمان و سنگ های کوچک یا لاشه سنگ ساخته شده است.
پس از ریختن سیمان و سنگ در قالب ، زیر دستگاه پرس فشار داده می شود تا به مقاومت فشاری مطلوب برسد.
اگر از سنگ های کوچک استفاده شود ، موزاییک طرح گرانیتی مانند خواهد داشت.
این نوع موزاییک را موزاییک گرانیتی می نامند.
اگر از سنگ مرمر 5 و 6 سانتی متری استفاده شود به آن موزاییک حضرتی می گویند.
سنگ‌های به کار رفته در موزاییک معمولاً سنگ مرمریت یا مرمر هستند.
مانند سنگ مرمر پر طاووسی ، صلصالی ، ازنا و …

موزاییک پرسی معمولا در ابعاد 30 × 30 سانتی متر ، 40 × 40 سانتی متر و 50 × 50 سانتی متر تولید می شود.
در تک تهران، موزاییک‌های پرسی در ابعاد ذکر شده به فروش می‌رسد.

 • فروش انواع موزاییک پرسی از لحاظ لایه

موزاییک پرسی به دو صورت تک لایه و دو لایه موجود است. موزاییک تک لایه به دلیل وزن کم برای سقف مناسب است.
موزاییک های پرسی معمولی از دو لایه تشکیل شده اند.
لایه بالایی که ترکیبی از سیمان و سنگ است و لایه زیرین که فقط از سیمان تشکیل شده است.
هرچه لایه رویی ضخیم تر باشد ، کیفیت موزاییک نیز بهتر است.
به دلیل وزن بالای این محصول ، موزاییک تک لایه تولید شد.
موزاییک تک لایه میزان بار مرده ساختمان را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

مواد تشکیل دهنده این نوع موزاییک به ترتیب در قالب قرار می گیرند و توسط دستگاه یا دستی فشرده می شوند
سپس این موزاییک خشک شده و در آخر توسط دستگاه ساب ، لایه بالایی موزاییک ساب خورده می‌شوند تا سنگ های رنگی آشکار شوند.

 • مزایای موزاییک پرسی

-قابلیت نانو بودن
-مقاوم در برابر سرما و فرسایش طبیعی
-مقاومت و دوام بال اشاره نمود.

 • دلایل افزایش فروش موزاییک پرسی

موزاییک پرسی گرانیتی یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در مسیرهای شلوغ مانند کف پارکینگ ، کف سالن صنعتی و کارخانه ، کف انبار ، کف مدرسه و دانشگاه است.
این محصولات پس از ویبره دن، تحت فشار قرار می گیرند که باعث از بین رفتن منافذ داخلی موزاییک ها شده و از نفوذ آب به داخل آن جلوگیری می کند و در نتیجه عمر این محصول به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. سطح موزاییک پرسی گرانیتی از سنگدانه های ریز تشکیل شده است.
از آنجا که طرح لایه رویی این نوع موزاییک پرسی مانند برخی از سنگهای گرانیت رایج در کشور است ، این نوع موزاییک به عنوان گرانیتی شناخته می شود.

فروش موزاییک ویبره ای

فروش موزاییک ویبره ای
موزاییک ویبره ای نوعی کفپوش است که یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است و به طور گسترده استفاده می شود.
کشورهای اروپایی مانند آلمان و ایتالیا بیشترین کشورهایی هستند که از موزاییک ویبره ای استفاده می کنند و طرح های جدید خود را به هند ، آفریقا و ایالات متحده صادر می کنند.

 • روش تولید موزاییک ویبره ای

روش های مختلفی برای کف سازی وجود دارد ، اما در روند تولید موزاییک ویبره ای ، هیچ گونه فشاری به موزاییک وارد نمی شود و فقط از دستگاه های ویبره برای یکنواخت سازی موزاییک ویبره ای استفاده می شود. در روشهای دیگر ، به طور کلی از ساب برای صاف و یکنواخت کردن سطح استفاده می شود
در حالی که در روش تولید موزاییک ویبره ای ، به دلیل اعمال ویبره به موزاییک ، نیازی به ساب خوردگی نیست.

 • فرایند تولید موزاییک ارتعاشی

در آغاز فرآیند تولید موزاییک ویبره ای ، ابتدا مواد اولیه موزاییک با هم مخلوط می شوند و مواد لازم توسط دستگاه اندازه گیری در قالب های پلاستیکی ریخته می شود و بر روی نوار نقاله قرار می گیرد.
نوار نقاله به عنوان لرزاننده عمل کرده و با قالب گیری قالب ها ، هوای داخل ماده را استخراج می کند. در مرحله بعدی موزاییک ها را برای حدود 5-6 ساعت نگه می دارند تا خشک شوند.
سپس موزاییک ها از قالب خارج می شوند ، در آب قرار می گیرند و در آخر بسته بندی می شوند.

 • کاربرد برای فروش موزاییک ویبره ای

همانطور که گفته شد ، موزاییک ویبره ای یکی از پرمصرف ترین مصالح در صنعت ساخت و ساز است که در کاربردهای مختلف از جمله محوطه سازی ویلا ، پیاده رو ، حیاط ، باغ بام ، پارکینگ و پارک مورد استفاده قرار می گیرد.
شرکت موزاییک تک تهران انواع کفپوش ویبره ای را در طرحها و رنگهای مختلف با بهترین کیفیت و روشهای مدرن تولید می کند.

ویژگی های موزاییک ویبره ای

فروش موزاییک ویبره ای

• اجرای آسان
• سطوح صاف و یکنواخت
• مقاومت بالا در برابر رنگ
• سایش زیاد و مقاومت فشاری
• تنوع بسیار زیاد در طرح ، رنگ

روشهای نگهداری برای فروش موزاییک ویبره ای
• زیر سازی مناسب برای جلوگیری از آسیب رساندن به فرم کفپوش
• از تماس مواد شیمیایی با قالب هایی که باعث فرسایش موزاییک می شوند خودداری می شود.
• برای تمیز کردن قالب های لاستیکی ، درصد سیمان را افزایش دهید تا تمام ذرات اضافی از قالب پاک شود.
• فراهم نمودن دمای مناسبی را برای نگهداری موزاییک که دمای مناسب برای آن کمتر از 40 درجه سانتیگراد باشد.
• در بعضی موارد ، موزاییک ها حالت صاف و یکنواخت خود را از دست می دهند که اصطلاحاً دفرمه می شود. برای این منظور تعدادی موزاییک بر روی آنها پیده می شود تا حالت طبیعی خود را بدست آورند.
• یکی از مواردی که باید توسط اپراتورهای موزاییک ویبره ای مشاهده شود ، زیر سازی مناسب و خوبی است که باید برای جلوگیری از خرابی یا آسیب شکل موزاییک رعایت شود

فروش موزاییک واش بتن

فروش موزاییک واش بتن
واش بتن که یکی از انواع موزاییک ویبره ای است اما معنی واش در لغت به معنای شستشو است و قطعه ای از بتن که با شستشو برجسته می شود را واش بتن می نامند.

 

 

 

 

 

 

 

برای تعیین میزان رضایت از مقاله فروش موزاییک تک تهران لطفا امتیاز بدهید.


محتوا پنهان

1 نظر

 1. مصطفی

  سلام فروش موزاییک 40*40 هم دارید؟
  و لطفا قیمتش و هم بگین
  با تشکر

  1. hamgaman نوشته نویسنده

   سلام دوست عزیز بله موجود هست برای اطلاع از قیمت فروش موزاییک با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با موزاییک تک تهران