درباره ما

تاریخچه موزاییک تک تهران

کارخانه موزاییک تک تهران در سال ۱۳87 در منطقه پاکدشت ( شهرک موزاییک سازان ) با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص انواع موزاییک ، جدول ، واش بتن و … شروع به فعالیت نمود و بعلت دارا بودن کیفیت و کمیت بالا , در مدت زمانی کوتاه در منطقه شرق تهران کاملا شناخته شده و مورد تایید مشتریان و سازندگان ساختمان قرار گرفت. پس از گذشت چندین سال فعالیت، بدلیل افزایش چشمگیر تقاضا و محدود بودن فضای کارخانه موزاییک تک تهران , مدیران مجموعه تصمیم به گسترش فعالیت و به روز کردن دستگاه های تولیدی کارخانه گرفتند و با این جهت گیری جدید قرارداد های بزرگی با شرکتها و پروژه های معتبر نظیر مترو تهران ، مسکن مهر امام رضا ، شهرداری پاکدشت و … منعقد گردید و هم اکنون کارخانه موزاییک تک تهران مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

موفقیت های ما

مجموعه موزاییک تک تهران توانسته در طی سال ها فعالیت حرفه ای خود ، با بکار گیری ابزار آلات پیشرفته و به روز و پرسنل مجرب و کارآزموده ، پروژه های بزرگی نظیر مترو تهران ، مسکن مهر امام رضا پاکدشت ، همکاری با شهرداری پاکدشت و بسیاری از پروژه های ساختمانی بزرگ را در کارنامه کاری خود ثبت نماید.

unnamed

رضایت مشتری

تولیدات ما معرف تلاش ما در عرصه تولید انواع موزاییک ، جدول ، واش بتن و… با استانداردهای جهانی است. کیفیت محصولات ما به قدری بالاست که در صورت نیاز ضمانت کتبی ما را خواهید داشت. پایداری رنگ، تحمل سرما تا ۴۰- درجه، تحمل گرما تا ۲۰۰+ درجه، با بیشترین عیار کاربرد سیمان و عمر مفید حدود ۳۵ سال.

این امکان فنی را در تولید داریم که به دلخواه ، شما رنگ محصول را تعیین نمایید. ما با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و رنگهای این صنعت، بهترین کیفیت را تولید میکنیم.

تولیدات ما از تنوع در اندازه و ضخامت و تنوع در طرح و مدل برخوردار است  و پوشش همه سطوح کف و دیوار ساختمان شما را به بهترین و زیباترین صورت فراهم میکنیم. محصولاتی برای پوشش کف پشت بام، پیلوت، حیاط، پیاده رو ها و معابر عمومی، تراس، باغ و ویلا، استخر، لابی و راهروهای هتل، کارخانه جات و فروشگاهها.

 

ارائه مشاوره و طراحی رایگان و حمل سفارش شما با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

 

« مطمئنیم شما مشتری وفادار ما خواهید شد »

IMG_20190207_122217_790-1-1500x430
Call Now Buttonتماس با موزاییک تک تهران